EVENTY

Jak technologia ułatwia nasze życie i poprawia bezpieczeństwo

Technologia zmieniła świat i życie każdego z nas na niezliczoną liczbę sposobów. Pomimo tego wielu z nas wciąż narzeka na niektóre z osiągnięć techniki

Technologia zmieniła świat i życie każdego z nas na niezliczoną liczbę sposobów. Pomimo tego wielu z nas wciąż narzeka na niektóre z osiągnięć techniki. Ponadto specjaliści lubią spekulować na temat potencjalnych niebezpieczeństw płynących z rozwoju robotyki. Przy całej tej negatywności można łatwo zapomnieć o korzyściach związanych z rozwojem technologii. Dlatego dobrym pomysłem jest poświęcenie chwili na zastanowienie się nad kilkoma zdobyczami techniki, które są przeznaczone wyłącznie do ułatwienia życia i poprawy jego bezpieczeństwa. Bez tych postępów, wszystko od śmiertelnych chorób do kradzieży tożsamości byłoby znacznie bardziej rozpowszechnione.

1. Poprawa opieki zdrowotnej

 

Świat technologii przyczynił się do poprawy jakości opieki zdrowotnej tak bardzo, że niemożliwe byłoby wykazanie wszystkich pozytywnych zmian, które zostały dokonane w ciągu ostatniego roku. Na przykład wynalezienie aplikacji i urządzeń do noszenia, które pomagają ludziom monitorować wszystko, od poziomu cukru we krwi do tętna, jest zdecydowanie jednym z najlepszych odkryć technologicznych związanych z opieką zdrowotną z ostatniej dekady. Pacjenci są teraz w stanie zdalnie zgłaszać dane do lekarzy, a ci mogą bliżej przyjrzeć się chorym nawet na odległość.

2. Zakupy spożywcze przez Internet

 

Czy jesteś zbyt zajęty, aby spędzić godzinę w sklepie spożywczym, powiedzmy dwa lub trzy razy w tygodniu? Wiele sklepów oferuje możliwość zrobienia zakupów spożywczych przez Internet i dowiezienia towaru do domu. To nie tylko ułatwia życie zajętym rodzicom, ale także daje ogromną ulgę osobom z niepełnosprawnościami, dla których wyjście z domu to nie niedogodność, a wielkie wyzwanie.

Z punktu widzenia bezpieczeństwa parkingi są jednym z najbardziej powszechnych miejsc porwań i napaści na tle seksualnym. Robiąc zakupy spożywcze przez Internet nie musisz wychodzić z domu, zwyczajnie czekasz na pracownika magazynu, który dostarczy Twoje artykuły do domu. Jeśli nigdy nie testowałeś tego sposobu robienia zakupów, możesz zacząć od nowo powstałego sklepu online www.polski24.pl ? który w ramach aktualnej promocji oferuje darmową dostawę produktów.

3. Możliwości pracy zdalnej

 

Czy podoba Ci się idea pracy w domu? Z takiego rozwiązania płynie wiele korzyści, w tym zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, oszczędność pieniędzy na benzynie i mniejsze ryzyko wystąpienia wypadku samochodowego. Dzięki szybkiemu internetowi, laptopom, smartfonom i oprogramowaniu do zarządzania projektami 45 procent pracowników Stanów Zjednoczonych jest teraz w stanie pracować zdalnie przynajmniej przez część czasu. Zamiast jazdy w godzinach szczytu i docieraniu do biura zdenerwowanymi, pracownicy mogą zminimalizować stres, zwiększyć wydajność i pracować wygodnie w swojej piżamie lub ulubionej parze jeansów.

 

Ta lista nie zahacza nawet o wierzchołek możliwości, jakie niosą za sobą wynalazki techniczne. A z których osiągnięć cywilizacji korzystasz Ty i Twoja rodzina?

Reklama

Addicted POLECA!!!

PURE FESTIVAL 2017 09.12.2017 20:00 -77 DNI Więcej Informacji

Ostatnie Artykuły

Posłuchaj RADIA ONLINE

Logowanie

REKLAMA

Świeża Muza

ONLINE

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości